03-3035060

רוב הזוגות מתחתנים בגני ואולמות אירועים יוקרתיים כאשר הקונספט של החתונה כבר ידוע ומוכר מראש – קבלת פנים, עיצוב יוקרתי ומפואר, טקס החופה, אוכל וריקודים. כתוצאה מכך אורחים עלולים להרגיש כי מדובר בעוד חתונה רגילה, לכן, אם מעוניינים בחתונה מרגשת ומיוחדת, כדאי להכיר את טרנד החתונות הכפריות ששוטף את הארץ בשנים האחרונות.

חתונה מיוחדת ובלתי נשכחת

חתונה כפרית מציעה אווירה פסטורלית וייחודית כאשר הטבע מהווה תפאורה מושלמת לאירוע המרגש. ניתן להפיק חתונה בטבע וליהנות מאירוע מיוחד במינו או לחפש מקומות מיוחדים לאירועים המציעים אווירה כפרית, מרחבים פתוחים, אוויר צח ומסר של אהבה ושמחה.

אווירה פסטורלית קסומה

כאשר מדמיינים חתונה כפרית מיד עולה לראש תמונה של עצים, שדות חקלאיים, שמיים זרועים בכוכבים ואווירה קסומה ורגועה. קונספט החתונה הכפרית שונה מאירועים רגילים מאחר והאירוע מתנהל לרוב בקצב אטי יותר והטבע מספק את התפאורה לאירוע ומשפיע על האורחים לטובה. ניתן להפיק חתונה כפרית במגוון מקומות מיוחדים כמו מושבים, קיבוצים וגני אירועים מיוחדים הנושקים למרחבים הפתוחים, ומציעים אווירה כפרית קסומה ומרגשת. כמו כן, ניתן לשכור וילה לחתונה באחד היישובים וליהנות מאווירה כפרית וקסומה ומאפשרות לבלות את הלילה בוילה כדי להמשיך את המסיבה גם למחרת.

ציוד מתאים

כדי להפיק אירועים בטבע כמו חתונה כפרית יש להיערך לקראת האירוע ולדאוג לכל הציוד הנדרש כגון: שולחנות, כסאות, פתרונות הצללה, מערכת תאורה והגברה, גנרטור, ציוד להגשת האוכל, מלצרים, ניקיון, שירותים ועוד. ניתן לפנות לחברת הפקות המתמחה באירועים בטבע ובאירועים באווירה כפרית ופסטורלית וזו תציע לזוג מבחר מקומות מיוחדים המתאימים לחתונה כפרית או להפקת חתונה בטבע.

אווירה ירוקה

חתונה כפרית מציעה אווירה ירוקה ופסטורלית לכן לבחירת המיקום חשיבות קריטית להצלחת האירוע. יש לבקר במקום כדי להתרשם ממנו ולוודא כי הוא מתאים לקונספט החתונה המועדף עליכם.

דילוג לתוכן