צרו קשר בוואטסאפ 03-3035060
לתכנון אירוע מושלם השאירו פרטים:
בתי כנסת לאירוע - לבחור בקלות

בתי כנסת לאירוע תמיד יהיו המקומות האינטימיים, המיוחדים והמרגשים ביותר. משהו באווירה הקדושה והקסומה הזו גורם לנו להתכנס בעצמנו ולהרגיש כל זיז של אנרגיה שעובר במקום. פורטל "מקומות מיוחדים לאירועים" מכיר את הטרנד של פיצול החתונה ל-2 ולכן הכין עבורך מקבץ בתי כנסת לאירוע אשר ידועים באטמוספירה העילאית שלהם. רק לא לשכוח כיפה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד
שירות האיתור והתאמה ללא עלות וב-❤

בתי כנסת לאירוע – חגיגה באווירה טהורה וקדושה

בעולם בו אולמות אירועים וגני אירועים בכל הארץ הופכים לאקסקלוסיביים יותר ויותר ומעלים גבוה את רף האירועים, ישנם לא מעט זוגות ומשפחות שבוחרים אחרת. יש משהו מאוד אינטימי, קדוש וחם בבחירת בית כנסת לאירוע שלך ולא רק מהפן הדתי. האנרגיות השונות, הטהורות והכל כך שורשיות שקיימות שם מסוגלות לחדור גם לעצמות הציניות ביותר. לכן אין פלא שבתי הכנסת "חוזרים לאופנה" ותופסים נתח משמעותי יותר בעולם האירועים.

איך בוחרים בית כנסת לאירוע שלך?

חשוב לציין שבתי כנסת לאירוע במרכז (ולא רק) בהכרח יהיו קטנים יותר מרוב אולמות האירועים ולכן הציפיות צריכות להיות בהתאם. חוץ משני בתי כנסת מיוחדים ששניהם נמצאים בתל אביב. בית הכנסת הגדול באלנבי ובית הכנסת אוהל מועד אשר מכילים 600 ו-800 מקומות בהתאמה. רוב אלו שבוחרים לקיים אירוע בבית הכנסת מפצלים את האירוע מהחגיגות. דוגמא מעולה ניתן לקחת מעולם החתונות בו מתקיימים מעין שני אירועים שונים – החופה והמסיבה. החופה היא טקס אינטימי ומשפחתי יותר שביננו, אין באמת סיבה לצרף אליה עוד 400 איש שהקירבה אליהם לא כזו קרובה ואת זה מבינים הזוגות ובוחרים לערוך את הפן האינטימי יותר של החתונה בבית הכנסת ואז לצאת לחגוג את ברית הנישואין במקום גדול יותר ומשוחרר יותר.

בחירת בית כנסת לאירוע שלך היא לא משהו מסובך מכיוון שההתנהלות היא שונה מהתנהלות מול אולמות אירועים. בתי כנסת לאירוע, לטוב ולרע, מוגבלים בכמויות הציוד והיכולות ולכן ניתן לדעת מיד מה ניתן לקבל באירוע מסוג זה. מה גם שאין באמת שיחת מכירה כי התשלום הוא מעין תרומה ולא מתנהלים מול איש מכירות אלא מול גבאי שעושה את זה בהתנדבות ובתחושת שליחות. הדברים הקריטיים להצלחת האירוע הם אותם הדברים אשר קריטיים גם לאירוע בכל מקום אחר – כמות משתתפים צפויה, מיקום מרכזי ומקום לארגן בו סעודה לאחרי האירוע.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא עניין הדת. אסור לשכוח שמדובר במקום קדוש אשר בשאר הזמן מתפקד כמקום פולחן והוא חשוב מאוד למתפללים בו ולכן יש להקפיד על מספר כללים כגון צניעות, מגע בין גברים לנשים וכמובן סגנונות מוזיקה קלאסיים ורגועים יותר.

לסיכום, אירוע בבית כנסת הוא בהחלט אירוע מסוג אחר ומאוד מיוחד וייחודי בסגנון שלו שלאו דווקא מכוון לקהל הדתי. פורטל "מקומות מיוחדים לאירועים" גיבש עבורך רשימה מפורטת של בתי כנסת לאירוע אשר מקיימים את כל סוגי האירועים לפי הצורך שלך.
בנוסף, במידה ויש לך עוד שאלות, נשמח לעמוד לשירותך ולעזור לך לבחור את בית הכנסת אשר מתאים בדיוק לך.

דילוג לתוכן