צרו קשר בוואטסאפ 03-3035060
לתכנון אירוע מושלם השאירו פרטים:
אירועים עסקיים וימי עיון - לבחור בקלות

אירועים עסקיים וימי עיון הן חגיגות הדגל של כל חברה והיום ניתן לראות הפקות מקצועיות שמתחילות להיראות ממש כמו חתונות! באירועים מסוג זה חשוב להשאיר רושם עז על העובדים ולגרום להם להבין שהם מסמר הערב וכל האירוע נערך לכבודם. פורטל "מקומות מיוחדים לאירועים" קיבץ עבורך מספר מקומות לאירועים עסקיים שהעובדים שלך ידברו עליהם בכל פינות הקפה במשרד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד
שירות האיתור והתאמה ללא עלות וב-❤

אירועים עסקיים וימי עיון שייקחו את החברה לשלב הבא!

אירועים עסקיים וימי עיון הם אירועים רשמיים ולרוב בעלי אווירה יוקרתית ומהודרת. רושם ראשוני הוא חשוב ביותר, במיוחד במישור העסקי ואף יותר מכך, הצלחת האירוע מושפעת מאוד מניראות האירוע ומידת ההשקעה בו ועל כן יש לבחור בקפידה ובתשומת לב את המקום האידיאלי לאירוע, מקום איכותי שיהלום את האירוע העסקי.

לצוות פורטל "מקומות מיוחדים לאירועים" ניסיון רב בארגון כנסים, אירועים עסקיים וימי עיון וברשותנו מגוון אפשרויות למקומות מיוחדים לאירועים עסקיים בכל הגדלים. הניסיון שלנו מעניק לנו את היכולת לעזור לך בכל שלב מתכנון האירוע ועד להפקתו בפועל עם מגוון ספקים מקצועיים. כל המקומות נבחרו בקפידה והינם איכותיים וייחודיים בעלי סטנדרטים גבוהים, שיהפכו כל אירוע עסקי לחוויה חגיגית, עשירה ויוקרתית עם טעם של עוד.

כל השלבים לתכנון מושלם של אירוע עסקי ויום עיון:

אירועים עסקיים וימי עיון הם  אירועים לכל דבר בדיוק כמו חתונה, בר מצווה וכל חגיגה אחרת ולכן כך צריך להתייחס אליו. על מנת לעזור לך להפיק את האירוע העסקי המושלם, פירטנו מטה את כל השלבים הנחוצים להפוך אותו לכזה.

 • תכנון מוקדם
  אחת הבעיות שאנחנו נתקלים בהן המון היא הפקת אירוע מהרגע להרגע. זהו מתכון לטעויות ולבזבוז משווע של זמן וכסף. תכנון מוקדם של האירוע יעזור לך לגשת לנושא הזה עם ראש רגוע ומפוקס.
 • גיבוש מטרות כנס
  קונספט הוא מרכיב חשוב מאוד באירוע. ממנו (ומהתקציב כמובן) נגזרים כל המרכיבים האחרים של הכנס כמו הפרסומים השונים, סוג האולם, מיקומו והתאריך שלו. אם האירוע העסקי קרוב לחג מסוים, אפשר לערוך אותו תחת הקונספט של החג. בתוך האירוע חשוב להבין מה נושא הכנס, מי מוזמן אליו ואילו אמצעים צריכים להיות בו כדי שיצליח. כשיהיו לך את כל אלו, הפקת האירוע תהיה קלה הרבה יותר כי כל המארגנים ידעו להתכוונן לפי קונספט האירוע.
 • התקציב
  אירוע עסקי ויום עיון הם מושגים עסקיים לכל דבר ועניין ולכן יש לחשב את התקציב כך שהתועלת מהכנס תשתלם לך. כמובן שתקציב גבוה יותר יעניק לך תוצאות מושקעות יותר אך לא תמיד זו חובה. לעיתים כנס מדויק עדיף על כנס ארוך ומפואר ללא טעם.
 • המיקום
  מיקום האירוע מושפע מתקציב, עונות השנה וכמובן שעות האירוע. כאשר הקונספט של האירוע יהיה מגובש, יהיה לך קל הרבה יותר לבחור את המיקום כדי שיענה על מטרות האירוע (יום עיון בשעות היום או מסיבת חברה בשעות הערב)

פורטל "מקומות מיוחדים לאירועים" מזמין אותך לשיחת יעוץ חינם במהלכה נעזור לך לבחור מקום לאירוע העסקי שלך. בחירת המקום תיעשה על ידי הבנת הצרכים של האירוע הספציפי שלך תוך התחשבות מקסימלית בתקציב שלך.
איתך לכל אורך הדרך, "פורטל מקומות מיוחדים לאירועים".

דילוג לתוכן