03-3035060

חופשה אמיתית בטבע, מתי הפעם האחרונה שבה יצאתם לחופשה אמיתית בחיק הטבע? בתקופה בה אנשים מחפשים את מלון 5 כוכבים באילת הבא, הפינוקים הנלווים והנוחות המרבית, קמפינג תחת כיפת השמיים נראה כדבר ארכאי ולא מחובר למציאות. פה זה המקום שלנו להחזיר אתכם מעט לשורשים ולגלות את היתרונות הגלומים בטיול בחיק הטבע.

נתחיל בדבר האלמנטרי ביותר, הלא הוא החיסכון הכספי. החיסכון במקרה זה ענק, של מאות שקלים ואם מדובר בקבוצה החיסכון יכול להגיע לאלפי שקלים אפילו. בנוסף ולא פחות חשוב – תוכלו לחוות את הצפון בצורתו האותנטית ביותר, בגולת הכותרת שלו, בטבע.
אז קודם כל, לפני שנחליט איפה אנחנו ישנים ישנם כמה דברים שתצטרכו לשאול את עצמכם ולהתחשב בהם, בכדי להפוך את הקמפינג לטיול החלומי שתכננתם.

איפה אנחנו מטיילים?

אמנם הארץ שלנו קטנטנה והצפון קטן עוד יותר, אך המטרה היא לישון במקום הכי קרוב למקום בו אתם מטיילים, בהתחשב במסלול הטיול של אותו יום ובבוקר שאחריו. אחרי שטיילתם במשך יום שלם ובוודאי ניסתם למצות את המרב מהיום, בוודאי תהיו עייפים מאוד ותרצו להגיע לקמפינג בזמן הקצר ביותר. כך שחשוב מאוד לתכנן מסלול שבסופו תוכלו להגיע לאתר הקמפינג ולהקים אוהל בלי לבזבז זמן מיותר על נסיעה ארוכה.

כמה אנשים אנחנו?

אתרי קמפינג בצפון מגוונים למידי, ישנם אתרים גדולים והומים אדם וישנם אתרים יותר קטנים (עד 150 איש) שבהם תוכלו להרגיש יותר פרטיות. כל אתר קמפינג מגדיר את עצמו אחרת ויש לו "חוקים" משלו. אם אתם מחפשים מקום לקבוצה גדולה, מבלי לחוש מחנק סביב מאות אנשים נוספים, אם אתם מעדיפים לשמור על פרטיות הקבוצה כמה שאפשר, תעדיפו להקים אוהלים בצפון באתר בוטיקי כמה שאפשר, שיש בו הגבלה של מקום – מה שמאפשר לכל קבוצה להישאר באזור שלה מבלי לחדור לפרטיותו של האחר. לעומת זאת, אם אתם חבר'ה צעירים שמחפשים עוד חבר'ה צעירים להשתולל איתם כל הלילה, מקומות הומים וגדולים הם הכיוון שלכם.

ואחרי ששאלתם את עצמכם שאלות חשובות אלו, חשוב לזכור כי הרבה אנשים רוצים להקים אוהל בצפון ומספר המקומות מוגבל, לכן קבעו מראש עם מפעיל המקום כמה שיותר מוקדם, כדי שלא תצטרכו להקים אוהל במרפסת.
טיול מהנה!

דילוג לתוכן