03-3035060

זוגות צעירים רבים חולמים על חתונה בסגנון כפרי וייחודי מול שדות מוריקים ושטחים פתוחים. בשנים האחרות התחיל טרנד חדש של חתונות בחיק הטבע ובמקומות מיוחדים לאירועים המציעים אווירה כפרית מרגיעה ומושלמת. חתונה כפרית מאפשרת לזוגות הצעירים להגשים את חלומם וליהנות מאירוע יוקרתי הרחק מהמולת העיר ובאווירה טבעית וירוקה. כדאי לדעת כי חתונה בטבע דורשת היערכות מוקדמת ולכן יש זוגות הבוחרים לפנות לחברת הפקות מקצועית אשר מתמחה באירועים בטבע בעוד אחרים ניגשים למשימה יחד עם חבריהם ומפיקים אירוע מרשים בו הטבע מהווה תפאורה מושלמת.

מקומות מיוחדים לחתונה באווירה כפרית

יש בישראל מבחר גדול של מקומות מיוחדים לאירועים, ביניהם גני אירועים המציעים אווירה כפרית יפהפייה וייחודית, מטעים ופרדסים המתאימים לחתונה בסגנון כפרי, קיבוצים ומושבים המציעים מתחם אירועים טבעי ועוד. כמו כן, ניתן לערוך אירועים בטבע כמו חתונה על חוף הים, חתונה במשק חקלאי עם פינות ישיבה נוחות מעץ ואלומות חציר המפוזרות מסביב, חתונות בשמורות הטבע ובפינות חמד נסתרות ברחבי הארץ.

כאשר מחליטים להפיק אירועים בטבע חשוב לבחור מקום מתאים ונוח ויש להתחשב באורחים. לכן, לא בהכרח חייבים להפיק חתונה באווירה כפרית בצפון הרחוק מאחר וניתן לבחור מקומות מיוחדים לאירועים המתמחים בהפקת חתונות ואירועים אחרים בסגנון כפרי גם באזור המרכז ובאזור השפלה והשרון.

חתונה בלתי נשכחת

בנוסף, חשוב לזכור כי הפקת חתונה עם אווירה כפרית מחייבת היערכות קפדנית כיוון שיש לדאוג להצללה, לציוד רב כמו כיסאות ושולחנות, קייטרינג, כלי אוכל והגשה, תאורה, הגברה ושירותים. לכן, כדאי לדבר איתנו בפורטל "מקומות מיוחדים לאירועים" שנציע עבורכם שילוב מושלם בין מרחבי טבע פתוחים ונופים ירוקים לבין מתחם אירועים מאורגן ומאובזר היטב עם כל הציוד הנדרש להפקת חתונה מושלמת וייחודית, חתונה עליה האורחים ימשיכו לדבר עוד זמן רב.

דילוג לתוכן