03-3035060

טיפ 1 – מספר האורחים

לאחר טקס הצעת הנישואין עליכם למהר ולעדכן את ההורים כדי לקבל את ברכתם ועל מנת להעניק להם מספיק זמן להחליט את מי הם רוצים להזמין לחתונה. חשוב לדעת מראש את מספר האורחים כדי לחפש מקום מתאים.

טיפ 2 – מיקום

יש מגוון מקומות מיוחדים לאירועים קטנים ברחבי הארץ לכן חשוב לקבל החלטה מראש לגבי אזור מועדף וכדאי להתחשב באורחים המגיעים מרחוק. כדאי לבחור מקומות לאירועים קטנים הנמצאים במיקום המאפשר לאורחים להגיע בקלות ובנוחות.

טיפ 3 – עיצוב ואווירה

חתונה נחשבת לאחד מרגעי השיא בחיים ולכן עליכם לבחור מקום מיוחד המציע עיצוב מרהיב וייחודי ואווירה נעימה המתאימה לאורח החיים שלכם ולסגנון החתונה המועדף עליכם. ניתן לבחור בין אולמות אירועים סגורים המציעים עיצוב יוקרתי ומיזוג רב עוצמה, גני אירועים המציעים אווירה כפרית ופסטורלית וחופה תחת כיפת השמיים, ולחלופין ניתן להחליט על חתונה בטבע, אך יש להיערך לכך בהתאם.

טיפ 4 – ציוד במקום

כדי להוזיל עלויות מומלץ לבחור מקום לחתונה קטנה שמציע את כל הציוד הנדרש להפקת החתונה כגון מערכת הגברה, תאורה, שולחנות וכסאות, תפאורה ועוד. כמו כן, ישנם מקומות המציעים קייטרינג של המקום בעוד מקומות אחרים יאפשרו לכם להזמין קייטרינג לפי בחירתכם האישית.

טיפ 5 – שירות

יש להשקיע זמן ומחשבה לבחירת מקום לחתונה קטנה ומיוחדת במינה. לאחר סינון ראשוני ובדיקת פרמטרים כמו מיקום, נגישות, חניה, אוכל, מספר אורחים ומחיר, כדאי לתאם פגישות במספר מקומות על מנת להתרשם מהמקום. מומלץ לבקר במקום לפחות פעם אחת כאשר נערך בו אירוע כדי להתרשם מרמת השירות של הצוות והיחס לאורחים.

דילוג לתוכן