03-3035060

המיקום הגיאוגרפי – חשוב

הכרחי לברר מאיפה כל האורחים מגיעים, ולפיכך לקבוע את המיקום. אם האורחים מגיעים מהצפון והזוג נמצא בדרום, מובן שיהיה קל יותר להעביר לצפון את הזוג ולא את כל הקהל. מלבד ההתחשבות בזולת, זה גם מוזיל עלויות וגם תורם לאירוע מוצלח יותר כיוון שכך הרוב הגדול יגיע לאירוע (אם מוחמד לא בא אל ההר, ההר יבוא למוחמד).

מרכז הארץ יקר יותר?

אכן, לרוב מיקום במרכז הארץ יכול להוות בעיה לכיס משום שהמחירים גבוהים יותר מאשר בפאתי הארץ. בצפון או בדרום עלות החתונה תהיה בדרך כלל נמוכה יותר.

Outdoor, Indoor

מה השיקולים לקיים את החתונה באולם אירועים או בגן אירועים? כדי להחליט אם עדיף לקיים את האירוע בפנים או בחוץ, יש לחשוב על אופי המוזמנים: מה הם עושים ביום יום? מה מעניין אותם? למשל, חתונת חוץ תהיה אטרקטיבית וטבעית יותר לקהל שרובו היה בטיול למזרח; קהל הייטקיסטי, לעומת זאת, יעדיף חתונה במקום סולידי, מסודר ונקי.

גודל המקום

חשוב מאוד לשאול את בעל הגן / האולם / השטח על כמות האנשים המקסימלית שאפשר להכניס לאירוע. יש לקחת בחשבון אזורים כמו קבלת הפנים, פינת הקפה, החופה, אזור הריקודים ושאר התוספות שיהיה להן מקום מתאים באירוע.

חתונה בגן או באולם כדאית יותר מהפקה חיצונית

מחיר החתונה בגן אירועים או באולם נקבע בהתאם למקום ולאיכויותיו. כשבוחרים בהפקה חיצונית, למעשה בונים את האירוע מאפס: יש צורך בלוגיסטיקה מורכבת יותר, אישורים, ביטוחים, הגברה ותאורה, הובלה למקום, הקמה ופירוק ועוד. כיוון שהכל נבנה מבראשית, בהפקה חיצונית המחירים לרוב מתייקרים.

חבילות הבסיס של האולמות וגני האירועים

חבילת הבסיס כוללת אתר מתאים, תאורה בסיסית, אנשי ניקיון, אבטחה, שירותים וחניה. הנהלת האולם או הגן עובדת עם ספקים קבועים אינהאוס, ולכן חשוב לברר מיהם אותם ספקים, מה סוג השירות שהם נותנים באירוע והאם הם עונים על צורכיכם באירוע שהוא הפקת חייכם? את כל השאלות האלה כדאי לברר מראש.

שתיתם? עכשיו איך חוזרים?

אם הזוג מקיים את האירוע באזור רחוק ממקום מגוריו, יש צורך לארגן מקום ללינה לאחר החתונה. רוב חבריכם יהיו עייפים או שיכורים, והנסיעה חזרה הביתה תהיה מתישה ומסוכנת יותר. לכן מקומות רבים מציעים גם מקום ללינה לאחר החתונה. אפשרות נוספת היא לארגן הסעות מסודרות.

מעדיפים להתחתן בעונת החורף? צפו במקומות מיוחדים לחתונת חורף

לסיכום:

חברת ההפקות, המקיימת קשרים מעולים עם בעלים של לוקיישנים מכל הארץ, תדע לבנות עבורכם את החבילה המושלמת בהתאם לצורכיכם. התכנון תמיד יתבסס על תאריך האירוע (יש חשיבות לתאריך מיוחד או לאמצע השבוע), והעלות הכללית תיקבע על ידי המיקום – אלמנט המושפע מעלויות, גודל המקום, אם מדובר בגן או באולם, נסיעות והסעות מיוחדות, מאיפה הקהל מגיע, הטמפרטורות הרווחות במקום ועוד. לבסוף, הכל עניין של תקציב והקונספט הרצוי של האירוע.

דילוג לתוכן