03-3035060

בכל פיק, מתקשרים למפיק

מומחיותה של חברת ההפקות היא להפיק אירוע. החברה תייצר עבורכם קונספט שיכלול את כל הספקים הרלוונטיים לפי ההרכבים הבסיסיים, כמו המקום המושלם לחתונה, קייטרינג, בר, מוזיקה וכל התוספות הנדרשות לפי הקונספט בצורה הטובה ביותר. לאור הניסיון שיש לחברת הפקות מקצועית להעניק לאירוע בכל תחום את הטאץ' המיוחד, היא תוכל לדעת מהם הפרטים הקטנים ביותר שחסרים כדי להשלים את התמונה המיטבית לאירוע, ולהבין מה באמת חשוב באירוע. לדוגמה, חתן וכלה מזמינים לחתונתם גם תקליטן וגם זמר אמן, למשל ברי סחרוף. במקרה כזה יש צורך לתזמן בין האמן לתקליטן, לבדוק את מפרט ההגברה והתאורה שהאמן צריך, ולברר אם יש צורך בבמה כדי להבליט את האמן.

הפעולות הלוגיסטיות האלה אינן פשוטות, כיוון שיש לתאם בין שבעה גופים: המקום, תנאי השטח (רוח, שמש, מזג אויר), איש הגברה ואיש תאורה, תקליטן, ספק לבמה והאמן – כולם חייבים להיות מסונכרנים ביניהם. לחברת ההפקות יש הניסיון, הידע המקצועי והקשרים כדי לתווך ולגשר בין כולם ללא קונפליקטים וחילוקי דעות, ושהכל יתנהל חלק.

מחירים, גבירותיי ורבותיי

לחברות הפקה יש היכולת לארגן מחירים מעולים. הסיבה לכך היא שחברת ההפקות עובדת בעסקי האירועים כבר כמה שנים, וכיוון שהיא מספקת לספקים השונים עבודה שוטפת, למעשה היא יוצרת לעצמה רשת של קשרים חברתיים מעולים. לכן חברות ההפקה עובדות עם הספקים הטובים והאיכותיים ביותר, הספקים הבלעדיים והמקוריים שיידעו לתת את המקסימום בשירות, באיכות ובהפקה עצמה. כיוון שחברת ההפקה מקורבת למאות ספקים, חלקם יקרים וחלקם פחות, יש ביכולתה להציע ללקוח מגוון רחב של בחירה בעניין התקציב.

הספקים המפורסמים

חברת ההפקות מכירה בצורך של הלקוח לקבל את הטוב ביותר. לעתים הדעה הרווחת היא שככל ששם הספק יהיה מפורסם יותר – כך גם המוצר, השירות והאיכות יהיו טובים יותר. לרוב זה נכון, אך יש גם ספקים רבים שכתוצאה מהמצב הכלכלי בעולם מעניקים שירות, איכות ותפוקה לא פחות טובים ממה שמעניקים המותגים המפורסמים, והמחירים שלהם נמוכים בהרבה מאלה של המותגים.

שירות מביא לשלמות

כולם יודעים ששירות זו מילת מפתח. מי שנותן שירות טוב, לקוחותיו יישארו אצלו ואף יביאו לקוחות נוספים. אם חברת ההפקות תשכיל לפענח את צורכי הלקוחות, היא תצליח ליצור אירוע מעולה. לכן כדי לתת את המענה המושלם ללקוח, חברת ההפקות חייבת להיות זמינה לכל שאלה, בקשה והתייעצות לכל אורך הדרך.

הענקת הרגשת ביטחון

בתקופה שלפני האירוע וכמובן באירוע עצמו, נציג מחברת ההפקות צריך להיות נוכח ולטפל בכל בקשה, שאיפה או התייעצות בכל רגע נתון – מה שיקנה הרגשת ביטחון בהצלחת האירוע.
מי שאחראי לנסוך את הרגשת הביטחון הוא המפיק, וזאת על ידי נוכחות, עמידה בזמנים, שירות, תשומת לב ואוזן קשבת. המפיק הוא הנציג ה"משפחתי" שתפקידו לוודא שכל אורח ייצא מרוצה, ושהחוויה תהיה בלתי נשכחת.

סגירת קצוות

כל ההסכמים שבעל פה יסוכמו לחוזה, דבר שמקנה רשת ביטחון יציבה וקרקע בטוחה ותומכת ליצירת שיתוף פעולה.

לסיכום:

כשם שיש צורך בנגר כדי לבנות מטבח טוב, כך יש צורך במקצוען בהפקת אירועים כדי להפיק אירוע מוצלח. המפיק יודע להבחין בפרטים שאדם שאינו מקצוען בתחום עלול לפספס, וכך האירוע כולו עשוי להיכשל כתוצאה מחוסר תשומת לב. לכן כשם ששוכרים את שירותיו של בעל מקצוע כדי לבנות מוצר איכותי, כך הכרחי לשכור את שירותיו של המפיק כדי להפיק אירוע מושלם. כך תוכלו ליהנות משקט נפשי, משירות איכותי, מהקשרים הטובים של החברה עם הספקים, וכמובן ממחירים מעולים

דילוג לתוכן