03-3035060
החור הכחול בבליז.. המונטה ריף בהוואי.. אוריסקני במפרץ מקסיקו – אלה ועד אמנם מהווים כמה מאתרי הצלילה המרהיבים בעולם, אך אין זה אומר שיש לנו במה להתבייש בארצנו הקטנטונת. אמנם כאשר מדברים עם אנשים על צלילה בארץ, המחשבה ישר מדרימה לאילת, אבל לא רק.  מסתבר כי גם לאורך 190 ק"מ של חופי הים התיכון ניתן למצוא לא מעט אתרים השווים ביקור ובראשם ספינות וסירות טבועות שהן אטרקציה ידועה בקרב כל חובבי התחום. חלק מהאוניות טבעו במהלך פעילות מלחמתית ואחרות הוטבעו בכוונה כדי ליצור אתר צלילה.
אז איפה אפשר לצלול בארץ ?
אטרקצית באילת – מועדון הצלילה יו-דייב באילת הינו מועדון צלילה 5 כוכבים של חברתפאדי. מועדון הצלילה מציע מגוון קורסים בכל הרמות המותאמים לתחומי העניין האישיים של כל אחת ואחד. מוצעים כ- 30 קורסים והתמחויות,המרכזים זאת כמרכז להכשרת מדריכים/ מרכז הצלילה של פאדי זכה בפרס כמקום החדשני לשנת 2010, מועדון צלילה מקצועי הידוע בכל אירופה. המקום משמש גם בית- ספר לצלילה טכנית,כמו כן מספקים צלילות חוף מודרכות,פעילויות צלילה לילדים ולמשפחות אשר אינם מוסמכים ומעוניינים לחוות את עולם הצלילה, סיורי שנורקלים מודרכים, השכרת ציוד צלילה, ביטוחי צלילה ועוד. תוכלו לעשות אירועים ייחודים כמו הצעות נישואין, צילום פרסומות מתחת למים ועוד. אז בואו ליהנות באילת במועדון צלילה ייחודי, אמין ומקצועי
מועדון צלילה דיפ סאם. מועדון הצלילה דיפ סיאם הוא איחוד של שני מועדוני צלילה – המועדון הוותיק סיאם הקיים כבר 25 שנה, ובית הספר לצלילה מתקדמת – דיפ, שהוקם בשנת 2003 ומתמחה בצלילה טכנית, צלילה במערכות סגורות side maount, צלילות דקומפרסיה ופרויקטים ימיים מיוחדים, וגם משמש כמרכז להכשרת מובילי צלילה ומדריכי צלילה.

דיפ סיאם ממוקם בחוף אלמוג באילת, בסמוך לשמורת האלמוגים ואתרי הצלילה המובילים באילת.

במועדון הצלילה תמצאו שטחי התארגנות רחבים ונעימים עם נוף לים, חנות לציוד צלילה, מקלחות חדשות, שירותים לרווחת הלקוחות ובקרוב פינת קפה/תה ולוקרים חדשים.
בנוסף תמצאו במקום מעבדת ציוד מקצועית.
אז כמו שראיתם אין צורך לשבור תוכנית חיסכון ולנסוע מאות קילומטרים מכאן בכדי למצוא אתר צלילה ראוי.
דילוג לתוכן