03-3035060

שמירה על האורחים

יש שלוש בדיקות חשובות שיש לבצע: לוודא שלספק יש ביטוח צד ג' (גם לאירוע וגם למתנפחים), ולבדוק אם יש על המוצרים אישור של מכון התקנים. השאלה אם יש ביטוח אחריות מקצועית היא החשובה מבין שלוש הבדיקות במקרה של תאונה או פגיעה.

סדרנים

כדאי להציב סדרנים שישמרו על הסדר הטוב באירוע. הסדרנים יכירו את מגבלות הקהל לגבי השימוש במתקנים, ימנעו את השימוש במתקנים על ידי אנשים שאינם יכולים להשתמש בהם, ויסבירו על השימוש הנאות בהם ועל הבטיחות באירוע.

גיל מינימום להעסקת סדרנים

הסדרנים חייבים להיות מעל גיל 18 לפחות. אם למתקן או למתנפח יש שני פתחים, חייבים להיות שני סדרנים לכל מתנפח.

גם לבוגרים יש מתנפחים

אירוע לילדים מעל גיל 14 מצריך מתנפחים וציוד למבוגרים. קיימים מתקנים ומתנפחים מיוחדים לבוגרים, וזה כיף לא רגיל. למשל, יש כדורגל ענק עם שחקנים אמיתיים (כמו כדורגל שולחן), בנג'י הפוך, אומגה, תחרות החבל הנמתח ועוד.

חשמל ותלת פאזי

שימוש במתנפחים מצריך כמויות חשמל אדירות, תלוי באיזה מתקנים משתמשים. יש לבדוק במקום האירוע ועם חברת ההפקה כמה תצרוכת חשמל המקום יכול להעניק, ואם זה יספיק למתקנים שאתם מעוניינים להשתמש בהם.

בנג'י

באירוע אקסטרימי רמת הסיכון גבוהה בהרבה מהמתקנים הרגילים, והביטוח אינו מכסה אירועים כאלה. במקרה כזה חייבים להגיש הצהרה של טופס ויתור מתביעה, ובכך הלקוח למעשה חותם שהוא מודע ל"סיכון מרצון".

מכונת עשן

מכונת עשן גורמת למיסוך, האפלה ומסתוריות. אם האירוע מתרחש במקום סגור שקיימת בו מכונת עשן פעילה, חייבים לפתוח את החלונות ולגרום לשחרור הפחמן הדו חמצני.

לסיכום:

מתנפחים, מכונות עשן ואירועי אקסטרים בפעילויות גיבוש באירועים גורמים להעלאת האדרנלין וקצב הלב. המוצרים האלה הם הפופולריים ביותר באירועים, כיוון שהם גורמים לשחרור של לחץ, מתח ועייפות מהעבודה. אך כדי ליהנות מהם, חייבים להישמע להוראות המאבטחים ואנשי המקצוע המומחים בתחום.

דילוג לתוכן