צרו קשר בוואטסאפ 03-3035060
לתכנון אירוע מושלם השאירו פרטים:
דקה 90 - לבחור בקלות

אירוע בדקה ה90?

אז כן, יש גם אירועים בדקה ה-90 והמקומות שלנו, לפעמים ולעיתים רחוקות יהיו גם פנויים. לכן על הרלוונטיות הנ"ל ועל התעוזה של סגירת אירוע בדקה ה-90 מגיע לכם צ'ופר! המחיר יהיה מאוד אטרקטיבי עבורכם!

התקשרו עכשיו ותהנו ממחירים בדקה ה-90 במקומות המיוחדים אצלנו ב"מקומות מיוחדים לאירועים"

לבירורים: 03-6868-787

השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד
שירות האיתור והתאמה ללא עלות וב-❤

רוצים להפיק חתונה בדקה 90? אנחנו ב"מקומות מיוחדים לאירועים" כבר מכינים את הכול בשביל האירוע שלכם ברגע זה, הצוות כבר יושב כדי להכין לכם את המיקום הטוב ביותר כדי להפיק את האירוע המושלם ביותר בזמן הקצר ביותר.

שלום, נעים מאוד אנחנו החברה היחידה בישראל אשר מתמחה בהפקת חתונות בדקה ה90. אנחנו עושים את זה מהרגע הראשון ועד הרגע האחרון שבו אתם נכנסים לחופה. אנחנו נהיה החבר שמגיע ברגע האחרון ועוזר לסדר את הכול.

מה אנחנו מציעים לחתונה של הרגע האחרון?

  1. מקום מדהים לחתונה – רוצים לעשות חתונה רגילה? או אולי לעשות משהו מיוחד שירשים את האורחים? כך או אחרת אנחנו נארגן לכם את המיקום המושלם ורק נשלח לכם לאישור. אנו מחזיקים מאגר אדיר של מקומות שישמחו להציע לכם הנחה של הרגע האחרון על האירוע שלכם.
  2. בחירה של כל בעלי המקצוע – אתם לא צריכים לחפש לכם דיג"י, תקליטן או כל דבר אחר. אנחנו נהיה כאן כדי להציע לכם את רשימה של בעלי המקצוע הטובים ביותר לארגון חתונה מא' עד ת'. אתם צריכים רק לבחור, בלי ללכת לשום מקום.
  3. קייטרינג, מנות, שתייה וכל הכרוך בהפקת אירוע – אנחנו נהיה איתכם בכל שלבי האירגון. אנחנו נגיע כדי לבחור לכם את האוכל, את נותני השירותים ובכללי, אנחנו נהיה זה שמארגן את הכול בזמן שאתם עושים את הסידורים האחרים שלכם, הקשורים לאחד הרגעים החשובים בחייכם.

הגעתם לרגע האחרון והחלטתם להתחתן, מזל טוב. אנחנו כאן בפורטל "מקומות מיוחדים לאירועים" כדי לארגן לכם את כל הסידורים ולהוריד לכם את כל הדברים הללו מהראש, כדי שתהיו רגועים ושלווים לקראת היום הגדול. אתם יכולים להיות רגועים במאה אחוז – אנחנו נהיה מוכנים, לכם נשאר רק להתחתן.

דילוג לתוכן