צרו קשר בוואטסאפ 03-3035060
לתכנון אירוע מושלם השאירו פרטים:
חתונה בקיץ - לבחור בקלות

כיום ניתן למצוא אינסוף מקומות לערוך בהם חתונה בקיץ וההיצע הגדול עלול לבלבל אותך. פורטל "מקומות מיוחדים לאירועים" גיבש עבורך מספר מקומות לחתונה בקיץ שיעשו לך סדר בבלגן ויעזרו לך להבין טוב יותר איזה סוג חתונה עדיפה לך מבחינת תקציב, מיקום, שירות וגודל האירוע. המבחר הגדול מבטיח לך אירוע בדיוק כמו שדמיינת ואף יותר…

השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד
שירות האיתור והתאמה ללא עלות וב-❤

חתונה בקיץ – הבילוי המושלם

מזג האוויר החמים, תחושת החופש והשמש האינסופית הופכים חתונות בקיץ לאירועים שכולם מצפים להם. בקיץ אפשר להתחתן בכל מקום, בכל זמן וליהנות ממזג אוויר יציב שלא יכול להפתיע בגשם ספונטני או סגריריות אשר תעיב על היום המיוחד שלך. האורחים שיגיעו לאירוע שלך ייהנו יותר לרקוד, יוכלו להתלבש בבגדים הכי נוחים שלהם כי אין שכבות מיותרות שיגנו מהקור וכמובן הניצול של היום יהיה טוב יותר מכיוון שהשמש מחשיכה מאוחר. ימי הצילום שלך יראו אחרת לגמרי בחתונה בקיץ ויאפשרו לך להצטלם בכל מקום ללא חשש.

היתרון המשמעותי ביותר של חתונה בקיץ הוא כאמור האופציה להתחתן בכל מקום. בקיץ ניתן להתחתן בכל אולמות האירועים, גני האירועים, מסעדות וכו' וניתן לקיים חתונות מיוחדות כמו חתונה כפרית וחתונה בטבע.

כך ניתן לתכנן בקלות חתונות בקיץ

הדינמיות שאפשר ליהנות ממנה רק בקיץ היא בהחלט יתרון ענק שיכול להפוך את החתונה שלך לחתונת השנה. כדי למקסם את החתונה שלך כתבנו מספר טיפים שיעזרו לך להבין איזה סוג חתונה מתאים לך ויעשו לך סדר בתכנון האירוע.

  • תקציב
    מילת המפתח בכל מה שקשור לחתונות ובכלל. בגלל האופוריה שהזוג נמצא בה, הכל נראה קסום ויתחשק לך כל מה שיציעו לך. צריך לקחת בחשבון שני דברים: חתונה בקיץ יקרה יותר (חתונות קיץ יכולות להגיע לפערים של כ-25% מחתונות המתקיימות בחורף) ורוב הסיכויים שהאורחים שלך יוזמנו להמון אירועים בסמוך לאירוע שלך. שני הפרמטרים האלו צריכים להשפיע על הבחירה שלך ולכן השיטה הטובה ביותר לארגן תקציב היא להכליל את כל ההוצאות הצפויות ולחלק אותן במספר האורחים הצפוי להגיע. החישוב הזה יעניק לך את העלות למנה ומכאן מתחילה הדרך להוריד את המחיר למנה כמה שיותר כדי לנסות להחזיר את עלות החתונה ואולי אפילו להרוויח ממנה.
  • תכנון כמה שיותר מוקדם
    עונת הקיץ היא העונה העמוסה ביותר בשנה מבחינת חתונות ויש מקומות לחתונה שמלאים שנה קדימה. לכן כדאי לך למהר ולסגור מקום לחתונה שלך בהקדם כדי שישארו לך תאריכים נוחים במחירים יחסית נוחים.
  • לא להתפתות לגימיקים. טוב, לקצת גימיקים
    עולם החתונות עמוס בגימיקים וצריך להתכונן להיות מפוצצים בהם. כדי לא להתפזר עם עלות החתונה, כדאי לבחור מבעוד מועד את הגימיקים שתפסו את העיניים שלך ולהתמקד בהם.

במידה ויש לך שאלות נוספות או שהרגשת שחסר לך מידע נוסף, פורטל "מקומות מיוחדים לאירועים" מזמין אותך לשיחת חינם אשר תפקס אותך עוד יותר ותעזור לך להגיע לאירוע המושלם שלך.

דילוג לתוכן