03-3035060

קצת עלינו

מקומות מיוחדים לאירועים הינו פורטל המתמחה במציאת מקומות מיוחדים ומקוריים לאירועים במבחר סגונונות ובכל רחבי הארץ

היי! נעים מאוד!
שמי עמית פרנקל, מנכ“ל ושותף באתר CALLEVENT – מקומות מיוחדים לאירועים.

הכל התחיל לפני 13 שנה כאשר פתחתי את האתר מתוך עקרונות וערכים של עזרה לזולת, לעשות טוב לאחר, הקשבה, להגשים משאלות וחלומות ולתת שירות טוב וכיפי לאחר במדינתנו.

אני התחלתי בתור יחצ“ן מסיבות בקיבוץ בעמק חפר ועם הזמן חיפשתי עוד אתגר ותעסוקה. לכן כעסק משיק הפכתי למפיק אירועים והייתי עסק של אדם אחד. כל הזמן הרגשתי שאני חייב לממש ולשלב גם את תחום ההתמחות שלי, שהוא שיווק ופרסום.
לכן בזכות הידע, הבטחון והניסיון שרכשתי בהפקות, באירועים ובפרסום, פתחתי את אתר CALLEVENT – מקומות מיוחדים לאירועים שמטרתו לתת לך את המאגר הגדול ביותר בארץ של המקומות הכי יפים והכי מיוחדים שיש.

כל זאת לא הספיק, רציתי לתת עוד משהו כערך מוסף, עזרה מהניסיון, מהידע שרכשנו, מהסתובבות במק‘ומות וביקור באין ספור לוקיישנים, הצוות שלנו כאן יהיה זמין עבורך ויתן לך בצורה הכי אובייקטיבית שיש את המלצתנו על 2-3 מקומות הכי מדויקים לפי כל האיפיונים שביקשת.
למשל, האיפיונים:
מיקום, כשרות, תקציב, כמות חוגגגים, אופי המקום, אירוע מסיבתי או רגוע, סוג האוכל, חניה, גובה תיקרה, עם דשא או על הים, יש מקום סגור או רק פתוח, רק בטבע, גינה, עם בריכה, מטבח במקום, וכ‘ו….
כל זאת כדי שתגיעו למקומות הכי מותאמים, מדוקים והכי חשוב הכי מהר שאפשר.

למי אנחנו פונים?
לכולםםםםם, כל מי שמחפש/ת לוקיישן מיוחד! או אטרקציה יוצאת דופן 🙂 מפיקים, לקוחות פרטיים, עסקיים, מחפשי לוקיישן לפרסומות ועוד 🙂
ו…. אם לא אמרתי אז השירות שלנו ניתן ללא תשלום 🙂

נתראה בשמחות

עמית פרנקל

לבחור בין מקומות מיוחדים לאירועים

  • ניקוי
דילוג לתוכן