אמא יקרה ואבא יקר, מזל טוב להולדת בתכם או בנכם החדשים! אנו נציג בפניכם כמה רעיונות למחשבה למען קידום אירוע הברית/ה שלכם:

 1. למה לשכור חברת הפקות?

  : שכירת חברת הפקות למעשה חוסכת את כל הדאגות וכאבי הראש של הביורוקרטיה מול הספקים השונים. החברה מקפידה לסגור את המחירים הטובים ביותר, והיא מלווה את זוג ההורים לאורך כל הדרך – מרגע שיחת הטלפון הראשונה ועד החיבוק ביציאה. כך הזוג יוכל להתרכז במה שחשוב באמת – בתינוק החדש, במשפחה, בחברים, בכיף שבאירוע ובחוויה שבו .
 2. מחירים ידידותיים ללקוחות

  : כיוון שחברת ההפקות עובדת מול הספקים השונים באופן קבוע, היא מפתחת מולם קשרים הדוקים שמביאים לצמצום עלויות ולהורדה משמעותית במחיר עבורכם.
 3. תכנון מראש

  : כדי שתוכלו להגיע לאירוע רגועים ואופטימיים, כדאי לסגור את כל הדברים החשובים והבוערים כמה שיותר מוקדם, למשל תאריך האירוע, הלוקיישן (המקום), הקייטרינג, הצלם והבר.
 4. עדיפות למיקום

  : תמיד עדיף לבחור במיקום כמה שיותר קרוב לבית, זה מקל על ההתארגנות וכך גדלים הסיכויים להספיק להגיע לאירוע בזמן עם התינוק/ת וכל האקססוריז.
 5. להכין את ההזמנות מבעוד מועד

  : מומלץ להכין את עיצוב ההזמנה לברית/ה יחד עם גרפיקאי כשלושה שבועות לפני האירוע. כך ישנו מרווח ביטחון, שבזכותו ההזמנות יגיעו לאורחים כשבועיים לפני האירוע, והמוזמנים יוכלו לשריין את התאריך ולא לשכוח את האירוע.
 6. חישוב התקציב

  : כדי להימנע ממצב של גירעון לאחר קיום האירוע, יש לחשוב על מצב הסוציואקונומי של האורחים, ולהכפיל את כמות המוזמנים בסכום הממוצע שכל אורח יביא. כך מתקבל אומדן של הסכום שאפשר להשקיע באירוע, ולצפות שהוא יכוסה.
 7. לא להתבלבל ולא להתפזר

  : אין צורך לראות המון אולמות אירועים, חברות קייטרינג ודיג'יים – אחרת ההחלטה היכן ועם מי תעשו את האירוע תהיה קשה מאוד. כדאי לראות שניים-שלושה מקומות פוטנציאליים לקיום האירוע, ומהם לבחור אחד. כך יש לפעול גם בעניין הקייטרינג, הדיג'יי ועוד.
 8. דחיית הברית/ה מהמועד המקובל – הגיוני?

  : אם אין התנגדות של אחד הצדדים, אפשר לקיים את האירוע עד שלושה חודשים לאחר הלידה. כך האם תהיה רגועה ונינוחה יותר באירוע, ולא תהיה מוטרדת מאיך שהיא מרגישה ונראית.
 9. תיעוד הרגע

  : : הימים הראשונים שלאחר הלידה הם רגעים מדהימים, לכן באירועים מסוג זה חשוב לצלם כמה שיותר. אם מדובר באירוע גדול ויש מוזמנים רבים, מומלץ להזמין שני צלמים – כך הסיכוי לפספס רגעים קטנים ומיוחדים נמוך יותר.
 10. ברית/ה עולה כמו חתונה?

  : ממש לא! אירועי ברית/ה אינם יקרים בשל התחרות ובשל העובדה שרובם מתקיימים במשך היום – כשגני האירועים והאולמות בדרך כלל פנויים.
 11. אז מה עושים עם הילדים?

  : לאירועים כמו בריתות האורחים מגיעים עם ילדיהם. כדי שהם לא יתרוצצו וישתוללו, כדאי לארגן להם תעסוקה וכך האירוע יהפוך למהנה הרבה יותר (העלות למשחקיה באירועים אינה גבוהה, בעיקר דרך חברת הפקות).

 

לסיכום:

אמנם ברית/ה הוא אירוע משמח שמבשר את הולדתו של בנכם/בתכם, אך אין צורך להשתגע ולאבד פרופורציות של עלויות, מקומות וקייטרינג. חשוב לשים לב לכמה פרטים, כמו מיקום האירוע (עדיף קרוב לבית), קייטרינג, צלם שינציח את הרגע והכנת ההזמנות בזמן. לעתים משתלם לדחות את האירוע למועד רגוע יותר, או לשכור חברת הפקות שתארגן את המחירים הטובים ביותר ותסיר מכם את כל הלחץ והטירוף. כך האירוע שלכם יהיה נינוח ותוכלו ליהנות מהמשפחה, מהחברים, מהאורחים ומכל ההווי של ההפקה המיוחדת הזו.

השירות ניתן ללא תשלום

טיפים לאירוע יחסי ציבור, פרסום וכנסים

קהל יעד : הגדרת קהל היעד היא צעד חשוב ביותר. פיצוח בריף, ירידה לפרטים הקטנים, פילוח הגילים וחיפוש אחר דמות מפורסמת שיכולה להתאים לקהל – כל אלה יכולים לסייע ב...

» קראו עוד

מחסה מהשמש – מה חשוב באוהלים?

דרכי גישה : כדי שספק האוהלים יוכל להגיע ולהרכיב אוהל לאירוע, יש לברר אם יש דרכי גישה למקום עם משאית. אם מדובר בגג, למשל, דרכי הגישה בעייתיות. יש לבדוק אם יש מעלית ...

» קראו עוד

איך יוצרים אירוע עסקי מוצלח?

קצת על הפקת אירוע עסקי : כדי להצליח בהפקת אירוע עסקי, תחילה יש לדעת ולהבין כמה פרטים על אודותיה של החברה וההיסטוריה שלה: בסיס החברה ואבן הליבה שלה, מטרותיה והחזון ...

» קראו עוד

טיפים לחיים ירוקים יותר במשרדכם

חיים ירוקים ובריאים למען איכות הסביבה הפכו לחלק המדובר ביותר בעולם הכלכלה העולמית. לראיה – נשיא ארה"ב ברק אובמה אמר זאת, וגם מדינת ישראל, ארגון "גרינפיס" וכל ה...

» קראו עוד

כיצד להביא עוד אנשים לאירוע שהפקתם?

לא חבל על כל ההשקעה? הגיתם רעיון לאירוע שיחזק את מעמד החברה ושישנה את הרגלי החשיבה והצריכה בארגון, בניתם קונספט, השקעתם כל כך הרבה כסף, מאמץ וחזון, ושכרתם חברת הפקות. מהי הדרך הטו...

» קראו עוד

טיפים לברית/ה: איפה, מתי ואיך?

אמא יקרה ואבא יקר, מזל טוב להולדת בתכם או בנכם החדשים! אנו נציג בפניכם כמה רעיונות למחשבה למען קידום אירוע הברית/ה שלכם: למה לשכור חברת הפקות? : שכירת חברת הפקות ...

» קראו עוד

מקום לחתונה

המיקום הגיאוגרפי – חשוב : הכרחי לברר מאיפה כל האורחים מגיעים, ולפיכך לקבוע את המיקום. אם האורחים מגיעים מהצפון והזוג נמצא בדרום, מובן שיהיה קל יותר להעביר לצ...

» קראו עוד

למה לקחת חברת הפקות לחתונה?

בכל פיק, מתקשרים למפיק : מומחיותה של חברת ההפקות היא להפיק אירוע. החברה תייצר עבורכם קונספט שיכלול את כל הספקים הרלוונטיים לפי ההרכבים הבסיסיים, כמו מקום, קייטרינג...

» קראו עוד

מקצוענות

חסכון בכסף ובזמן

שקט נפשי

מקומות בבלעדיות

השירות ניתן ללא תשלום

Hand made by 2link.co.il